Idén is megszerveztük az 1-2. évfolyamos diákok Tündérkert területi mesemondó találkozóját. A közel egy évtizedes múltra visszatekintő versenyt április 10-én (szerdán) 14.00 órakor rendeztük meg iskolánkban. A kisdiákoknak ezúttal is egy-egy szabadon választott mesét kellett elmondaniuk.

Komló és a Pécsi Egyházmegye intézményeiből összesen huszonnégy gyermek jelentkezett a megmérettetésre az előzetes regisztráció során.

 

A 2019. évi minősítés eredményei:

1. évfolyam:

Kiemelt arany fokozat:

Lőrincz Dominik-Felsőszilvási Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Györgyné Uti Mária

Illés Erik-Gagarin Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Boleman Györgyné

 

Arany fokozat:

Hochrein Blanka-Szilvási Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Hudacsek Éva

Kuklis Zalán Bendegúz-Gagarin Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Kósa Attila

Varga Patrícia-Komlói Kodály Z. Ének-zenei Katolikus Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Maul Nikoletta

 

Ezüst fokozat:

Kincses Kristóf-Komlói Kodály Z. Ének-zenei Katolikus Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Szelléné Fürbach Erika

Kovács Zalán Zsolt-Felsőszilvási Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Györgyné Uti Mária

Nagy András-Szent József Katolikus Ált. Isk. Szekszárd, Felkészítő: Bertáné Hargitai Margaréta

Rendeki Zia-Gagarin Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Kósa Attila

Bronz fokozat:

Koller Bertold- Szent József Katolikus Ált. Isk. Szekszárd, Felkészítő: Bertáné Hargitai Margaréta

Rádi Máté- Szilvási Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Bakos Judit

Schubert Zsigmond- Szent József Katolikus Ált. Isk. Szekszárd, Felkészítő: Bertáné Hargitai Margaréta

 

2. évfolyam:

Arany fokozat:

Balog Benett- Felsőszilvási Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Gyükerné Tarr Eszter

Imre Zétény- Felsőszilvási Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Gyükerné Tarr Eszter

Kövér Dominik- Szilvási Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Dick Ildikó

Palotás Lili- Komlói Kodály Z. Ének-zenei Katolikus Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Molnár Piroska

 

Ezüst fokozat:

Filomela Gergő- Gagarin Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Both Péterné

Kun Médea- Komlói Kodály Z. Ének-zenei Katolikus Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Molnár Piroska

Polics Bianka- Komlói Kodály Z. Ének-zenei Katolikus Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Molnár Piroska

Prescsák Zalán- Gagarin Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Győri Marianna

 

Bronz fokozat:

Horváth Réka- Szilvási Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Szabó-Petteny Zsanett

Lőcsei Lia-Kenderföldi Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Derzsi Szabolcsné

Mészáros Bálint- Gagarin Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Both Péterné

Simon Kíra- Kenderföldi Ált. Isk. Komló, Felkészítő: Derzsi Szabolcsné

     

 

Szívből gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanáraiknak a sikeres felkészüléshez!