Gombocska szakköröseinkkel idén csatlakozva a „nemkellzacsko.hu” közösségéhez, célul tűztük ki, hogy iskolánk minden tanulóját megajándékozzuk egy általunk varrt zacskóval.
A varrógépeket beüzemeltük.
Diákjaink minden héten izgatottan várják a szerda délutánt, hiszen a tanév során megtanulunk varrni, vasalni, zsinórt befűzni, szabni. A függönyből készült tasakokkal, környezettudatosságra hívjuk fel a figyelmet, hiszen ma Magyarországon, naponta egymillió műanyag zacskó fogy. Egy fecske nem csinál nyarat? Számoljunk! Heti öt zacskó, az havi 20, éves szinten 240 zacskóval kevesebb egy személynek, ha a tasakkal vásárol.
A mai nap során először ajándékozhatták meg szakköröseink diáktársaikat, így látogattuk meg a 8. lá osztályt.
Köszönjük a sok támogatást, és a biztató szavakat!
Az „ünnepi” pillanatok képekben.

Tagjaink:

Tóth Csilla 3.lá
Czéder András 4.lá
Salai Tifani 4.lá
Ignácz Regina 4.lá
Fadgyas Eszter 5.lá
Fekete Bálint 5.lá
Fekete Kinga 7.lá
Vál Virág 8.lá

 

Fadgyas Éva