2019 decemberében ismét az iskolánk szervezésében került megrendezésre a Mikulás Kupa, ami egyben a városi diákolimpia úszó döntője is. 117 induló diák vett részt a versenyen. Iskolánk idén is éremmel gazdagodott ebben az igen erős mezőnyben. A versenyen indult összes tanulónkra nagyon büszkék vagyunk. Kiemelt gratuláció a helyezést elért gyermekeink részére.

Éremtáblázat
Szpatár Hunor III. Korcsoport Gyorsúszás III. helyezett
Hátúszás II. helyezett
Mellúszás II. helyezett
Nagy Ágnes III. Korcsoport Mellúszás I. helyezett
Fadgyas Eszter III. Korcsoport Hátúszás III. helyezett
Mellúszás II. helyezett
Fadgyas Júlia IV. Korcsoport Hátúszás III. helyezett
Földi Marcell IV. Korcsoport Mellúszás III. helyezett
Gyorsúszás II. helyezett

SOK SZERETETTEL GRATULÁLUNK MINDEN VERSENYZŐNKNEK!
BÜSZKÉK VAGYUNK RÁJUK!

Testnevelők: Kopaszné Páhl Zsanett
Vasvári Zsanett
Fülöp Tamás