Pécsen, a Mecseki Bányászati Múzeumban jártunk a fekete gyémánt nyomában.

 

Hamarosan elérkezik a napunk! Mi már nagyon készülünk!

 

 

 

Siker a komlói Közösségek Háza által, a népdal ünnep alkalmából szervezett Területi Népdaléneklési Versenyen!
Iskolánk 4. lá osztályos tanulói,
Murber Zoltán és Vilmányi- Kiss Sámuel Kiemelt arany minősítést szereztek!

Felkészítőjük: Pleszné Fényes Edit

Horváth Imola 6. lá osztályos tanulónk Kiemelt arany minősítést szerzett.
Felkészítője: Papp Cecília

A Csicseriborsók Énekegyüttes, melynek tagjai Török Orsolya, Bognár Zsófia, Pál Fruzsina, Sváb Alexa, Istiván Hanna, Horváth Imola és Bocz Panna 6. lá osztályos tanulók, Ezüst minősítést szereztek.
Felkészítőjük: Papp Cecília

Gratulálunk mindannyiótoknak és még további hasonló sikereket kívánunk!

 

 

 

 

 

 

 

Pillanatképek a Szent Bernadett Tagóvodánk által hagyományosan megrendezett

Márton-napi lampionos felvonulásról.

Hálás szívvel köszönjük Kovács Norbert fotóművész úrnak,

tanítványunk édesapjának a felvételeket!

 

 

 

A Tamásiban megrendezett Béri-versenyre négy csapatunk nevezett be, tudásának megmérettetésére. 

Matematika-fizika kategóriában III. helyezett lett a Paralelepipedon csapatunk. 

Tagjai:

Mártonhegyi Dániel 8. lá,

Jáhn Benedek 7.dó,

Szabó Bendek 7. dó osztályos tanulók.

 

Magyar-történelem kategóriában III. helyezett lett az Észbontók csapata. 

Tagjai:

Vikor Fanni 8. lá,

Pécsi Alexandra 8. lá 

Palotás Réka 8. lá osztályos tanulók.

 

Büszkék vagyunk rátok!  Gratulálunk nektek és felkészítő tanáraitoknak is!

 

 

 

APRÓKAVÁR - a kodályos mászófal APRÓKRA VÁR!

Iskolanyitogató programunkra, november 12-én, 16.30 órakor szeretettel várjuk a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket!!

 

 

 

 

Szabó Benedek 7. dó osztályos tanulónk, a Villa Complov SC színeiben versenyezve a Pannonhalmi Bencés Gimnázium szervezésében megtartott Szent Márton meghívásos vívóversenyen a fiú párbajtőr IV. korosztályában 2. helyezett lett!
Szívből gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!

https://www.phbences.hu/hi…/szent-marton-vivokupa-eredmenyek

 

 

 

Kodályos siker!


A Szent Mór napi hittanversenyen Szent Kinga nevű csapatunk 2. helyezést ért el.
A csapat tagjai:

Asztalos Alexandra, Kugelmann Csenge, Király Vivien, Pozsgai Csenge 7. lá osztályos tanulók.


Szent Gellért nevű csapatunk pedig a 7. helyen végzett a megmérettetésen.
A csapat tagjai:

Szabó Martina, Hári Gábor, Deák Rebeka és Jauch Viktória a 7. dó és lá osztályokból.

 

 

Büszkén gratulálunk nektek!

Felkészítőjük: Békési Marton Csaba tanár úr.

https://szentmor.hu/…/10/30/szent-mor-napi-hittanos-vetelk…/

 

 

 

"Fegyverek és virágok" címmel készített irodalmi-zenei összeállítást iskolánk 7. lá osztálya néhány 7. dó osztályos énekessel kiegészítve az 1956. október 23-i forradalom tiszteletére. A gyerekek komoly, méltóságteljes kiállással, átélt szövegmondással és megható énekléssel adóztak a hősök emlékének iskolatársaik előtt.