Kedves Mesemondók!

 

Köszönjük az elküldött felvételeket. Hat iskola 29 mesemondója szerzett örömteli pillanatokat a zsűri tagjainak.

Az 1-2. osztályosokat Korbuly István és Szamosné Áman Orsolya a komlói Közösségek Háza munkatársai, a 3-4. osztályosokat Steinerbrunner Győzőné Komlói József Attila Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény vezetője és munkatársai értékelték.

A zsűri döntése alapján a következő eredmények születtek:

 

1.osztály

I.helyezés: Szénási Doroti Linda Szilvási Általános Iskola Felsőszilvási Általános Iskolája tanulója, felkészítője Podpádz Beáta

II: helyezés megosztva: Simsik Martin Máté a Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanulója, felkészítője Tóth Hajnalka és Borjus-Hoffer Hanga a Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanulója, felkészítője Fadgyas Éva

 

2. osztály

I.helyezés: Bóni Miklós a Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája tanulója, felkészítője Szalóki Zoltánné

II.helyezés: Vojnics Luca Andrea a Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája tanulója, felkészítője Hidasi Tiborné

III.helyezés: Balogh-Éberling Maira a Baden-Württembergi Konzuli Magyar Iskola és Óvoda tanulója, felkészítője Szeitz Kata

Különdíj:

Vass Liliána a Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanulója, felkészítője Gelbné Szontág Melinda

 

3. osztály

I.helyezés: Schubert Zsigmond a szekszárdi Szent József Iskolaközpont tanulója, felkészítője Bertáné Hargitai Margaréta

II.helyezés: Illés Erik a Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája tanulója, felkészítője Boleman Györgyné

III.helyezés megosztva: Koller Bertold a szekszárdi Szent József Iskolaközpont tanulója, felkészítője Bertáné Hargitai Margaréta és

 Vincze Laura a Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanulója, felkészítője Stefánovits Bernadett

 

 4. osztály

I.helyezés: Imre Zétény a Szilvási Általános Iskola Felsőszilvási Általános Iskolája tanulója, felkészítője Gyükerné Tarr Eszter

II:helyezés: Tóbiás Dániel a Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája tanulója, felkészítője Győri Marianna

III.helyezés: Palotás Lili a Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanulója, felkészítője Molnár Piroska

 

Honlapunkon hamarosan megtekinthetőek lesznek a díjazottak felvételei.

Az emléklapokat, okleveleket postázzuk.

Gratulálunk valamennyi helyezettnek és felkészítőiknek!